Bilietai
Nuolaidos
Apmokėjimas
Peržiūra
NEMIRTINGASIS BACHAS
Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga, E. Ožeškienės g. 12, Kaunas, nomeda@kaunofilharmonija.lt, +370 200 478
Pasirinkite pasirodymą
Pasirodymas Data Vieta Būsena Kainos
2020 lapkričio 16
18:00, pirmadienis
Kauno valstybinė filharmonija
Kaunas
Atkeltas į 2020.11.16 nuo 7,20 €
Pasirinkite bilietus
Kaina
Sektorius
 
Loading...
Bilietai
Pasirodymas Kiekis Bilieto kaina Mokesčiai Suma
NEMIRTINGASIS BACHAS
Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Kaina , Sektorius
-
+
 

Nuolaidas galėsite taikyti kitame žingsnyje.
Saugus pirkimas
Išsirinkite norimą pasirodymą, kainų kategoriją ir sektorių bei vietų skaičių. Vietos parenkamos sistemos pagalba – automatiškai. Jei manote, kad vietos netinkamos, spauskite mygtuką „Ieškoti vietų“ dar kartą, galėsite pasirinkti iš trijų variantų. Spauskite mygtuką pirkti.
Kitame žingsnyje galite pasirinkti nuolaidą iš sąrašo (jeigu ji taikoma) bei užsisakyti papildomas paslaugas. Nuspaudus mygtuką „apmokėti“ pereisite prie elektroninės bankininkystės pasirinkimo lango.
Atlikus mokėjimą teisingai, bilietai atsidurs Jūsų elektroniniame pašte ir mano užsakymai, mano bilietai skiltyje. Jei kiltų klausimai prašome kreiptis trumpuoju klientų aptarnavimo numeriu: 118.

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo įvykimo/neįvykimo, kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas tarp bilieto pirkėjo ir organizatoriaus.
Bilietus platina UAB „Tiketa“, Ukmergės 283B, Vilnius. Platintojo kontaktai čia.
Asmenys, įsigiję bilietus nuotoliniu būdu (t.y. www.teatrai.lt interneto svetainėje), neturi teisės atsisakyti sutarties (t.y. bilieto pirkimo sutarties) pagal Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228-10 straipsnį.