Bilietai
Nuolaidos
Apmokėjimas
Peržiūra
Premjera Pagal Vasilijaus Šukšino kūrybą VALIA Rež. Vladimiras Gurfinkelis
Lietuvos rusų dramos teatras, J. Basanavičiaus g. 13, Vilnius, LT 03108, administracija@rusudrama.lt, (8 5) 262 7133; +37061861953
Pasirinkite pasirodymą
Pasirodymas Data Vieta Būsena Kainos
2020 spalio 30
18:30, penktadienis
Lietuvos rusų dramos teatras
Vilnius
Atšauktas
2020 spalio 31
18:30, šeštadienis
Lietuvos rusų dramos teatras
Vilnius
Atšauktas
2020 lapkričio 22
18:30, sekmadienis
Lietuvos rusų dramos teatras
Vilnius
Prekyboje nuo 15,45 €
2020 lapkričio 24
18:30, antradienis
Lietuvos rusų dramos teatras
Vilnius
Prekyboje nuo 15,45 €
Pasirinkite bilietus
Kaina
Sektorius
 
Loading...
Bilietai
Pasirodymas Kiekis Bilieto kaina Mokesčiai Suma
Premjera Pagal Vasilijaus Šukšino kūrybą VALIA Rež. Vladimiras Gurfinkelis
Lietuvos rusų dramos teatras, Vilnius
Kaina , Sektorius
-
+
 

Nuolaidas galėsite taikyti kitame žingsnyje.
Saugus pirkimas
Išsirinkite norimą pasirodymą, kainų kategoriją ir sektorių bei vietų skaičių. Vietos parenkamos sistemos pagalba – automatiškai. Jei manote, kad vietos netinkamos, spauskite mygtuką „Ieškoti vietų“ dar kartą, galėsite pasirinkti iš trijų variantų. Spauskite mygtuką pirkti.
Kitame žingsnyje galite pasirinkti nuolaidą iš sąrašo (jeigu ji taikoma) bei užsisakyti papildomas paslaugas. Nuspaudus mygtuką „apmokėti“ pereisite prie elektroninės bankininkystės pasirinkimo lango.
Atlikus mokėjimą teisingai, bilietai atsidurs Jūsų elektroniniame pašte ir mano užsakymai, mano bilietai skiltyje. Jei kiltų klausimai prašome kreiptis trumpuoju klientų aptarnavimo numeriu: 118.

UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti: 1) renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui; 2) Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo įvykimo/neįvykimo, kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas tarp bilieto pirkėjo ir organizatoriaus.
Bilietus platina UAB „Tiketa“, Ukmergės 283B, Vilnius. Platintojo kontaktai čia.
Asmenys, įsigiję bilietus nuotoliniu būdu (t.y. www.teatrai.lt interneto svetainėje), neturi teisės atsisakyti sutarties (t.y. bilieto pirkimo sutarties) pagal Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228-10 straipsnį.