Bilietai
Nuolaidos
Apmokėjimas
Peržiūra

Negalima pirkti bilietų į šį renginį!

Saugus pirkimas
Išsirinkite norimą pasirodymą, kainų kategoriją ir sektorių bei vietų skaičių. Vietos parenkamos sistemos pagalba – automatiškai. Jei manote, kad vietos netinkamos, spauskite mygtuką „Ieškoti vietų“ dar kartą, galėsite pasirinkti iš trijų variantų. Spauskite mygtuką pirkti.
Kitame žingsnyje galite pasirinkti nuolaidą iš sąrašo (jeigu ji taikoma) bei užsisakyti papildomas paslaugas. Nuspaudus mygtuką „apmokėti“ pereisite prie elektroninės bankininkystės pasirinkimo lango.
Atlikus mokėjimą teisingai, bilietai atsidurs Jūsų elektroniniame pašte ir mano užsakymai, mano bilietai skiltyje. Jei kiltų klausimai prašome kreiptis trumpuoju klientų aptarnavimo numeriu: 118.

UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti: 1) renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui; 2) Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo įvykimo/neįvykimo, kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas tarp bilieto pirkėjo ir organizatoriaus.
Bilietus platina UAB „Tiketa“, Ukmergės 283B, Vilnius. Platintojo kontaktai čia.
Asmenys, įsigiję bilietus nuotoliniu būdu (t.y. www.teatrai.lt interneto svetainėje), neturi teisės atsisakyti sutarties (t.y. bilieto pirkimo sutarties) pagal Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228-10 straipsnį.